| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca daca faci exercitiile pentru masa musculara ( abdomene, flotari, tractiuni, exercitii cu gantere etc.) IN VITEZA iti cresc muschii ( ca sa ma exprim asa, adica se vad patratelele si etc.) si daca le faci LENT doar iti creste puterea ( de ex. la skandergberg)?

Răspuns Câştigător
| Kevinel a răspuns:

NEGATIV! exercitiile trebuie facute corecte ia incearca sa le faci foarte slow. incet sa vezi dupawinking

| HustlerM a răspuns (pentru Kevinel):

Multumesc de raspuns!

11 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La ambele iti cresc si muschii si puterea.

Cati ani ai? asta e intrebare de COPIL MIC

| HustlerM a răspuns (pentru Cosmin86):

Am 17 ani happy, dar multumesc de raspuns

| Cosmin86 a răspuns (pentru HustlerM):

Se vede ca ai doar 17 ani

| C1FuL3T3 a răspuns:

Nu conteaza cum le faci, dar iti dau un sfatbig grinaca ai sub 13 ani nu fa cu greutati mai mari de 15 kg ca vei ramane pitic!

| HustlerM a răspuns (pentru C1FuL3T3):

Multumesc de raspuns, si fara grija, am 17 ani happy

| dyk3yy a răspuns (pentru HustlerM):

Degeaba ai 17 ani.

| HustlerM a răspuns (pentru dyk3yy):

Asa este, mi se spune des laughing Dar raspunsul tau nu ma ajuta cu nimic, totusi, mersi c-ai trecut pe-aici!

| Cosmin86 a răspuns (pentru HustlerM):

Stii ca exista google si o gramada de site-uri SPECIALIZATE pe asa ceva ( www.topculturism.ro, www.culturism.ro, etc. )

ca tu tocmai ai ales un raspuns care e cel putin idiot

| ATICUS a răspuns:

Nu conteaza cat de repede le faci, conteaza doar sa le faci.

| HustlerM a răspuns (pentru ATICUS):

Multumesc de raspuns happy