| anonim_4396 a întrebat:

Salut, este bun acest program pentru sala?
Luni: Piept, umeri, abdomen
Marti: Pauza
Miercuri: Spate, trapez,
Joi: Picioare, abdomen
Vineri: Pauza
Sambata: Biceps, triceps
Duminica: Pauza

2 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Foarte bine structurat, doar ca as schimba luni cu miercuri si marti biceps cu triceps, sambata picioare.

| Rodoet a răspuns:

Heii.
Eu ti-as recomanda ce m-a invatat un om batran de la sala de forta.
Luni : Piept, Biceps.
Marti : Pauza
Miercuri: Spate, Trapez, umeri, triceps tot lucreza cand faci spate mai mult sau mai putin.
Joi : Pauza
Vineri : Picioare, abdomen.
Sambata : Pauza
Duminica : Cardio.
Cred ca te va ajuta mai mult sau mai putin. Pentru mine este un antrenament excelent. Nu prea conteza mult cum iti planifici categoriile mai mult cum lucrezi si exercitile.