| MILaurentiu999 a întrebat:

este buna o bicicleta fitness magnetica pentru a-mi construi rezistenta la alergat? Stiu ca nu o sa dau aceleasi rezultate ca atunci cand voi alerga.

3 răspunsuri:
| maryjane11dd a răspuns:

Https://www.fitness-god.ro/......antaje.php
Mult mai buna ar fi o banda, spune si pe site-ul de mai sus.

| MILaurentiu999 explică (pentru maryjane11dd):

Este ok o banda de alergat foarte ieftina 600-700 lei? Nu imi permit una la un pret mai mare, de aceea optam pentru o bicicleta fitness.

| maryjane11dd a răspuns (pentru MILaurentiu999):

Ideea la banda aia e sa functioneze corespunzator. daca ea functioneaza corespunzator nu prea conteaza pretul happy