| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Este ok daca la varsta de 16 ani am 62kg si inaltimea 1.70?

Răspuns Câştigător
| Hellboy96 a răspuns:

Salut! Da, este ok, vei mai creste puțin în inaltime, câțiva centimetri. Acum depinde de înălțimea tatălui tău. Cat despre greutate, e bine, ai greutatea potrivita.
Sănătate!

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Pare ok, spun pare pentru ca nu conteaza neaparat sa ai la o anumita inaltime o anumita greutate, important e cum arati si cel mai important e cum te simti, daca te simti bine asa cum esti si esti multumit nu conteaza ce spun celelalte persoane.

| laSoledad a răspuns:

E bine.

| KaanNoah a răspuns:

E bine. Ar trebui sa mergi la sala sa te definesti putin, si totul ar fi perfect.

| Hexcore a răspuns:

Eu, la 15 ani, am 74kg și 1.77. Depinde de creșterea fiecăruia și de cât de înalți au fost părinții tăi. După părerea mea nu ești mic de înălțime și nici slab, acum, tu știi.

| Arahide40 a răspuns:

Nu stiu. fiecare om e diferit, tu poti arata la 62kg cum arata unul la 50 in functie de cum sunt oasele tale. Daca tu te simti bine si nu ti se pare ca esti mic/mare atunci este ok.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Arahide40):

Nu are treaba doar cu oasele, ci cu procentul de grasime si de masa musculara.

| Maripapaia a răspuns:

E super ok