| cristi4428 a întrebat:

Este ok daca m-as apuca de sala de la varsta de 16 ani? Am cateva(cam multe) kilograme in plus si as vrea sa scap de ele, pe urma poate sa pun si ceva masa musculara pe mine ( daca nu cumva e posibil sa pun masa musculara in timp ce scap de grasime)
Momentan am 1.87m inaltime si undeva la 90-92 Kg.
Ce parere aveti,si ce suplimenti credeti ca mi-ar fi de folos, daca este nevoie sa iau. Multumesc.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Fa sport, este sanatos dar sa nu iei toate chimicalele alea de pe net, creste natural.

| octav005 a răspuns:

Este bine sa faci sport de mic ca sa se poata forma muschii, etc.

| Ada78 a răspuns:

E mai bine sa faci sport decat sa iei cine stie ce chimicale de slabit.Mananca mai putin (si sanatos) du-te la sala si fa un pic de miscare. Dupa ce va timp vei fi mai slab.