| Boss01 a întrebat:

Salut este vreo diferenta intre dymatize super mass gainer si optimum nutrition serious mass?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Leam folosit pe amandoua, dynamitaze mi s-a parut mult peste. desi multa lume lauda ON, mie nu mi se par cine stie ce

| Boss01 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

A deci dymatize. si as vrea sa o combin cu o creatina ce sa aleg intre tot dymantize sau gaspari nutrition Qualitine... cam slabe da.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Boss01):

Depinde de la om la om, trebuie sa le incerci pe amandoua sa vezi ce da rezultate pentru corpul tau

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Boss01):

Orice creatina monohidrat isi face treaba