| Alexutzu28 a întrebat:

Salut,eu am 14 ani si fac sala de cinci ori pe saptamana si lucrez cate o grupa musculara pe zi (luni-piept,marti-umar-trapez,miercuri-picioare,joi-spat e si vineri-brate)
Sau este mai bine doua grupe pe zi(luni-piept-brate,marti umar-trapez-spate,miercuri-picioare-brate,joi-umar-trape z-spate, vieneri-brate-piept)?

7 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Este bine 2 grupe normal daca nu iti vine greu

| FitnessTrainer a răspuns:

Poti face asa, doar 4 zile pe saptamana, pentru ca esti la inceput:

Luni-Piept, abdomen
Marti-Spate, trapez
Miercuri-PAUZA
Joi-Picioare
Vineri-Brate, umeri
Sambata, Duminica-pauza

| hydrantmarian a răspuns:

Lasa-te eu am tot 14 ani si fac munca la padure si am cel putin de 2 ori mai multa forta ca tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru hydrantmarian):

Sigur ca ai forta de la prostia aia de munca la padure.

Aberatii de copii mici.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Hmm, nu neaparat. am un amic ce cara betoane 8 ore pe zi si da nasol de tot cu pumnul. poate cara butuci de lemn...si sapatul gradinii face muschi. orice munca fizica ajuta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru JohnnyBi):

E bun la skandenberg? big grin

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Cred ca sunt eu mai bun. cu fixator si ghips pana la umar rolling on the floor)