| anonimus_9479 a întrebat:

Salut.Eu as vrea sa invat sa inot dar imi este frica de fiecare data cand intru in apa.Anul trecut am mers la un hotel care avea piscina si am incercat sa invat sa inot, am inceput sa ma duc putin, dar apoi ma scufundam... Aveti vreun sfat? Dau fundaaaaaaaaa.

Răspuns Câştigător
| jessie33 a răspuns:

Eu cand am invatat sa inot m-am dus la piscina si imi era si mi-e frica dar cu timpul am inteles ca nu trebuie sa te zbati in apa ca un peste mort din cauza ca iti e frica. Asa o sa te scufunzi mai repede. Asculta-ma si nu-ti fie frica de apa ca doar nu te mananca.winking fundita?

2 răspunsuri:
| jessie33 a răspuns:

Uite, eu fac inot de performanta. Nu-ti fie frica! Asa se intampla la orice incepator!

| lovem3 a răspuns:

Incearca sa iei niste cursuri de innot sau cumpara-ti o pluta si cand mai mergi la piscina folosesteoadica intinde bratele cu pluta si dai din picioare poti incerca apoi sa desprinzi cate o mana daca nu intelegi ce zic cauta pe you tube filmulete cu lectii de innot:* bafta la balaceala