| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.Eu cu inca 2 prieteni ne antrenam, ne luam 2 manusi si ne dam pumni peste tot in afara de cap si sub centura,treaba e ca de la start ne bombardam de pumni,nu dor pumnii dar in nici intr-un minut obosim,e normal sa obosesti asa? Ce ar trebui sa fac sa rezist mai mult, sa dau la sac in fiecare si sau? funda!

5 răspunsuri:
| George475 a răspuns:

Uita-te la niste luptatori, ei nu stau sa dea ca ciobanii unul in altul pana obosesc, dau un pumn doi si revin in garda.

| KenWooD123 a răspuns:

Pai ce antrenament este ala daca imediat ce ajungeti la sala va duelati.

Trebuie ca mai intai sa treceti cam prin toate aparatele de la sala de forta, ca sa va definiti musculatura cam peste tot.
Va luati un trainer si va zice cu ce sa incepeti.

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru KenWooD123):

Am aproape 3 ani de sala, si ne antrenam intr-un loc retras nu intr-o sala

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru George475):

Noi mai mult facem asta ca sa ne obisnuim cu pumnii si rezistenta

| KenWooD123 a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Ar trebuii sa lucrati si partea mentala (cand sa ataci si cand sa te aperi) doar prin lupte normale.