| Bilii a întrebat:

Salut. Eu fac pe zi 4 seturi a cate 12rep din fiecare:dumbbell curls,dumbbell benchpress, curl cu haltera, benchpress cu haltera. In fiecare zi nu iau pauza. Se pune ceva pe mine? Muschi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"12rep din fiecare:dumbbell curls, dumbbell benchpress, curl cu haltera, benchpress"

după ce vocabular ai (ne-ai impresionat adică), TU ar trebui să ne răspunzi nouă nu invers!

| VoidEternal a răspuns:

E prea des in fiecare zi. Nu o sa vezi mari rezultate. Alternează grupele musculare. E suficient să lucrezi o grupă musculară o data sau de doua ori pe săptămână.

| Samyyyyy a răspuns:

Nu se pun mușchi daca faci in fiecare zi pentru ca ei trebuie sa aibă timp sa se recupereze, ia pauza vreo 2-3 zile de la o grupa.