| anonim_4396 a întrebat:

Eu fac sala de 2 luni. Am o problema cu bratul stang, ma doare cand fac flexii cu gantera si haltera, tot de cand am inceput sa fac sala. Cu mana dreapta nu am nimic, doar cu stanga. L-am intrebat pe unu de la sala ca de ce ma doare bratul stang si dreapta nu. Si el imi spune ca e de la efortul pe care il fac. Mie nu mi se pare in regula ca de cand am inceput sala ma doare bratul cand ridic greutatile. Vi s-a intamplat si voua asta? Daca stiti din ce cauza e, si cum pot sa scapt de durera asta, va rog sa-mi spuneti. Sanatate! happy

3 răspunsuri:
| AdiM90 a răspuns:

Ai mana dreapta mai antrenata, if you know what i mean. Ce te doare? Muschiu? Osu? Care mai exact?

| monamonkey a răspuns (pentru AdiM90):

Am impresia ca durerea e intre os si muschi, eu cred ca mai mult e de la os.

| AdiM90 a răspuns (pentru monamonkey):

Da-te totusi cu un bengay si schimba mana cu care te masturbezi ca sa-ti antrenezi si stanga