| qieiqpalz a întrebat:

Salut..eu merg la o echipa de fotbal..azi am avut meci si eu chiar daca is mai slab am fost chemat..probabil doar asa dar vreau sa va zic ce am patit si sa va dati o parere, am intrat in vestiar am inceput toti sa ne echipam (sa luam echipamentul in care jucam noi) si cand eram aproape gata antrenorul zice sa ii dau echipamentul la altul (o vedeta de aia) m-am dezbracat si i l-am dat bun, dupa eu am ramas in haine normale (eu si inca 1) si rest au avut echipament dar nu mi se pare corect ce a facut, dupa face ca vom juca din a 2 a repriza pana atunci antrenorul m-a folosit ca pe un sclav,m-a trimis la masina lui sa-i aduc ceva, m-a pus sa adun mingile si-a cam batut joc de mine. Eu am plecat, n-am mai stat nu stau sa fiu sclavul lui nu de aia m-am bagat la fotbal, mai are rost sa merg?(repet nu sunt prea bun, nu in comparatie cu restul)

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, are rost să mergi, să lupți pentru un loc acolo.

| RobertMoon a răspuns:

Nu te mai duce

| JamesWatson a răspuns:

Eu spun să nu, său cel putin in accea echipa cu acel antrenor. Încerca și la alta echipa/club de football. Sper ca te am ajutat

| Boyka2018 a răspuns:

Eu zic sa îl scuipi pe antrenor într o zi.