| DarckPrinzzz a întrebat:

Salut eu mi-am loat o placa de skate oxelo, segmenti oxelo, roti oxelo, axe oxelo si tot ce tine de o placa mai putin gripu care e element dar vreau sa va intreb pe voi daca e buna sau daca trebuie sa imi iau alta placa si ce firma de placa pana in 300 ron. Funda big grin

2 răspunsuri:
| CarlosBogdan17 a răspuns:

Eu iti recomand mai bine waveboard e mai bun adica are miscarea mai buna si contracteaza muschii mai bine.Si o gasesti pe ocazii.ro si la 80 ron

| Geanyyyx a răspuns:

Ce ti-ai loat turolling on the floor?