| qieiqpalz a întrebat:

Salut, eu sunt in perioada de slabire, am slabit si am 86 de kg la 1.77, 17 ani dar problema e ca eu slabesc dar inca tot am tate. Oare cat va mai trebui sa slabesc sa nu le mai am?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Inca vreo 10 kg. Depinde cata masa musculara ai, dar la ce intrebari pui pe aici, probabil nu multa. E posibil sa ai si ginecomastie.

6 răspunsuri:
| NYØ2002 a răspuns:

Du-te la sala 2-3 luni si vezi cum scapi de ele

| supremxxxoxo a răspuns:

Presupun ca esti baiat si nu fata, un baiat mai gras cu sani. Deci, ca sa-ti raspund la intrebare : Nu este asa important cat slabesti, important este unde slabesti. Tu poate ai slabit la picioare, brate, burta dar nu cat trebuie si la piept. Iti recomand sa tii dieta pe care o tii de slabit, foame mai multa si sa te antrenezi intensiv la piept, gen flotari, exercitii de piept cu greutati.

| qieiqpalz explică (pentru supremxxxoxo):

Tu stii ce vorbesti?

| supremxxxoxo a răspuns (pentru qieiqpalz):

Da prapaditule, stiu.

| qieiqpalz explică (pentru supremxxxoxo):

Se vede

| Cosmin86 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Esti COMPLET PE LANGA. Apuca-te de sah.