| Ingognito a întrebat:

Salut exista ceva abonament universal pentru mai multe sali in Bucuresti? Ceva in genul 7card dar firma mea nu da asa ceva, ca as vrea sa mai vad si alte sali cum sunt fata de cea la care merg acum

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un simplu google search zice https://www.abonamentesali.ro/ si poti verifica ce sali sunt disponibile in Bucuresti.

| Ilincoana a răspuns:

ESX. E un tip de abonament care iti permite acces o data pe zi la oricare sala este in parteneriat cu ESX. Poti gasi aplicatia pe telefon. Abonamentul e 150 pe luna iar daca inviti pe cineva, si tu si el primiti reducere 30 de lei la urmatorul abonament happy

| Ingognito explică (pentru Ilincoana):

Pai si e ceva de el? ca l-am vazut si eu dar pare asa nepopular sa zic

| Ilincoana a răspuns (pentru Ingognito):

Eu il folosesc de vreo 5 luni. Mai toti oamenii pe care ii stiu care merg la sala l-au incercat cand voiau sa vada la care sala sa se decida sa-si faca abonament. E potrivit pentru fix ce ai intrebat happy