| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Fac 12 ani pe 29 martie si vreau sa spun ceva. Sunt destul de "musculos", ca la 12 ani sa fac maxim 25 de flotari de odata? Daca nu. Vreau sa imi recomandati o aplicatie pe Android de flotari. Daca sunt destul de"musculos" tot vreau sa imi recomandati o aplicatie. Apropo fac flotari pentru piept cu mainile mai departate

Răspuns Câştigător
| Dumbi a răspuns:

Diferentele dintre cei 12 ani ai tai si 18 ani sunt enorme laughing
Corpul tau inca nu e dezvoltat ca la 18 ani. Ai doar 1.45, la 18 ani o sa ai 1.70-75, iar muschii pe care ii doresti tu o sa vina in timp daca ai o alimentatie buna, cum am eu…
La 12 ani ce faci tu cu muschii? Nici o curca nu s-ar uita la tine la 1.45… Mai asteapta, timpul le va rezolva pe toate, si muschii tai si viteza pe care o vrei…happy

3 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

La nici 12 ani iti trebuie pieptul lucrat…laughing Cand va aud… Doamne!

| Motoc_Alex_1999 explică (pentru Dumbi):

De ce nu? Ce diferenta este intre 12 ani si 18-19?

| Motoc_Alex_1999 explică (pentru Dumbi):

Si in plus vreau MUSCHI. Putere. what ever nu piept

| Dumbi a răspuns (pentru Motoc_Alex_1999):

Diferentele dintre cei 12 ani ai tai si 18 ani sunt enorme laughing
Corpul tau inca nu e dezvoltat ca la 18 ani. Ai doar 1.45, la 18 ani o sa ai 1.70-75, iar muschii pe care ii doresti tu o sa vina in timp daca ai o alimentatie buna, cum am eu…
La 12 ani ce faci tu cu muschii? Nici o curca nu s-ar uita la tine la 1.45… Mai asteapta, timpul le va rezolva pe toate, si muschii tai si viteza pe care o vrei…happy