| Ionutz_Minga_1993 a întrebat:

Salut, fac antrenament de o saptamana, cu tot cu dieta. As vrea sa i-au si niste suplimente. Eu fiind destul de mare, 1, 78 99 kg, as vrea sa fac combinatie Creatina + L-Carnatina. Este sanatoasa combinatia?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

"i-a" o carte de gramatica

| Ionutz_Minga_1993 explică (pentru JohnnyBi):

Ciudat este ca siteul nu ma lasa sa postez cu iau impreunat pentru ca era gresit asa ca am modificat in graba, dar "un brainfart este un brainfart nevertheles"

| JohnnyBi a răspuns (pentru Ionutz_Minga_1993):

Dar pe mine de ce ma lasa? nu e acelasi site la amandoi?

| Goldenboy97 a răspuns:

Combinatia nu prea se potriveste.
Creatina este pentru forta, pentru masa musculara.
Carnitina este pentru slabit.
Deci alege, ori vrei forta, ori vrei sa slabesti.
Combinatia in sine nu are nimic, doar ca faci risipa de L-carnitina/creatina.