| Messi120 a întrebat:

Salut.Fac sala de 3 luni, 3 zile pe săptămână și mi am luat niște pastile:zinc,opti-men, omega 3.Are ceva dacă le iau și când nu fac sala? De exemplu,nu prea o sa ma mai duc la sala ca vin sărbătorile, are ceva dacă le iau?

Răspuns Câştigător
| Nicknamenone02 a răspuns:

Nu e nimic+ca alea unt mai mult vitamine pentru organism decat proteine pentru sală, eu te sfatuiesc ceva (in cazul meu cel puțin merge) beau de 2/3 ori pe zi, milkshake de lapte, unt de arahide, banane(opțional si ou daca nu iti e scarbă) si mie imi provoaca si pofta de mancare si ma si ingraş, am pus 2.5 kg in 4 saptamani, astept sa ma mai ingras dupa sarbatori ca sa pot sa ma apuc de sala (nu stiu cum esti tu, dar eu sunt slăbuț, 48 kg, 1.68 la 14 ani, si de cand consum imi merge bine) tot binele)winking

1 răspuns:
| Oliwer123 a răspuns:

Frate, ia-le ca sunt bune pentru organism chiar daca nu faci in acel timp sala + ca pastilele alea sunt mai mult vitamine pentru organism decat proteine de sala.