| Gabitzu246 a întrebat:

Salut
Fac sala de 4 luni, si dupa fiecare antrenament fac febra la grupa respectiva de muschi, e normal?

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Da!

| DovleacTurbat a răspuns:

Chiar de fiecare data? Asigura-te ca ai alimentația corespunzatoare scopului tau sa nu dai in supraantrenament. Si la antrenamentul in sine, sa nu exagerezi.

| Gabitzu246 explică (pentru DovleacTurbat):

De fiecare data! incerc sa dau totul din mine cand sunt in sala, alimentatia zic eu ca o am buna, iau si proteine, incerc sa ma feresc de prajeli, toate sucurile beau doar apa, mananc spaghete, mere, fructe in general, peste din astea...

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Gabitzu246):

Daca spui ca esti atent la "detalii" inseamna ca asa functionezi tu. Febra musculara nu inseamna neaparat crestere in masa musculara.

| KillaNoFilla a răspuns:

Da

| Tăpălagă_Sergiu_1999 a răspuns:

Da.
Febra musculara iti spune ca muschii muncesc si evolueaza.
Niciodata nu o sa scapi de febra musculara daca iti fortezi muschii. Bafta happy