| Ionutcristi00 a întrebat:

Fac sala de 5 luni si de 2 zile am inceput sa iau Hot Blood 2.0 si Arginine Fx ( cate un plic din fiecare ) si deja a inceput sa simt o usoara durere in spatele capului mai precis dreapta jos. Credeti ca este de la Hot Blood sau de la ambele? Deja ma gandesc sa ma rezum doar la Arginine Fx de acum inainte. Ce parere aveti. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ValyComan a răspuns:

Poate ai depăşit doza recomandată. Încearcă să opreşti administrarea de Hot Blood şi vezi dacă trece durerea. După ce trece durerea administrează-ţi din nou Hot Blood, iar dacă durerea reapare înseamnă că de acolo e. E posibil să fie prea puternic pentru tine sau să fi alergic le vreo substanţă din compoziţia acelui supliment.

| Ionutcristi00 explică (pentru ValyComan):

Nu am depasit doza recomandata, dimpotriva chiar am luat 3 sferturi din pliculet ( Hot Blood ).Asa ma gandeam si eu sa iau doar Arginine Fx sa vad daca mai am aceleasi simptome ( cred ca nu ). Merci pentru raspuns!