| Anonim420420 a întrebat:

Salut, fac sala de 7 luni si as vrea sa stiu si eu niste pareri despre acest program, este bun? As vrea raspunsuri de la niste persoane care stiu ce vorbesc. https://cdn.muscleandstrength.com/......ekmass.pdf

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slab.pentru primul an de sala merge, dar e minim tipic bulangiilor 80% care merg la sala.

Mai pe scurt iti trebuie Frecventa ceva mai mare(2-5 ori pe saptãmânã o grupa) program upper/lower, full body, push pull legs etc
Intensitate/Volum ceva mai mari. Depinde ce vrei Forta/ masa musculara.Adicã sa lucrezi in mai multe variante de repetari sub 5 dar si peste 12 repetari. Depinde doar de scopurile tale.