| asdasdsada a întrebat:

Salut fac un ciclu cu danabol methade x ORali sunt curios daca dau jos din masa de la ei ca am inteles ca nu dai jos din masa de la steroizi orali ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De la steroizii orali dai jos cel mai mult din masa...

tu iei steroizi pe baza a "ce am auzit"? ce naiba, cand iei asa ceva pui mana si CITESTI SERIOS.

www.steroizi.ro + alte site-uri de genul, 2-3 ore / zi timp de 2 luni stai NEMISCAT si citesti, daca vrei sa faci ceva.

mergi pe "am auzit" si o sa vezi ce rezultate ai :))

| asdasdsada explică (pentru Cosmin86):

Pnm acuma ce sa fac... spune-mi si mie ce ar trebui sa bag dupa ce termin ciclu ca sa nu scad asa de rau?

| Cosmin86 a răspuns (pentru asdasdsada):

Vorbeste cu cineva care foloseste de mult timp ( de preferat de peste 10 ani ), cum ar fi un sportiv profesionist ( sau macar un medic sportiv, care chiar stie ce sa-ti recomande ). Nu o sa gasesti pe TPU asemenea oameni, incearca pe culturism.ro sau pe getfit.ro