| VladCosmin007 a întrebat:

Salut fratilor. Am nevoie de cateva sfaturi (referitor la sala)
- Cam cate grame de proteina trebuie sa mananc la 87kg ale mele?(aveam 85kg inainte, am pus 2 kg de la sala)

- Are ceva daca de fiecare data cand ma duc la sala fac banda(pentru incalzire) cate 5 minute si abdomene alte 10 minute?

- Ce sa fac sa dau din grasimea de pe burta jos? Cu sala sunt foarte bine, ma credeti sau nu, am facut bratul de la 34cm la 38.5 la rece in doar 2 luni(repet, daca ma credeti. Nu as avea de ce sa mint) pentru ca nu am ridicat greutati niciodata in viata mea din cauza asta ma dezvolt asa rapid.(cred)
- Cam dupa cat timp se vad rezultatele de la animal pak?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

- In jur de 200g, foloseste un calculator online, nu-ti stiu inaltimea si varsta.

- Nu. Daca faci bulking, arzi calorii degeaba.

- Repetam a nu stiu cata oara, nu poti da grasime jos doar de pe burta, fese, nas, urechi. Dai de peste tot uniform.
Inca o data, daca faci bulking, nu te obosi cu slabirea. Cu slabirea te ocupi cand faci cutting.

- Depinde de rutina, corp - 1 luna, 2

1 răspuns:
| Yon1470 a răspuns:

Intreaba-ti instructorul de sala sau un nutritionit ce anume poti manca sa slabesti si alte alea!