| AlexG955 a întrebat:

Gasesc o sala de box traditional in Bucuresti? Preferabil in Sectorul 6, dar ma intereseaza mai mult calitatea decat distanta happy Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| OmObisnuit a răspuns:

Google maps si cauti,, gym,, tu esti singurul care poate decide cat de buna e o sala de box. Poate mie mi se pare buna si tie nu. Cel mai bine faci o vizita scurta la toate si decizi la sfarsit

| AlexG955 explică:

Ma intereseaza strict parerea practicantilor, sau a celor care au practicat, nu pareri degeaba happy happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexG955):

Pai da, dar ce gasesti pe net cauti numele salii pe Facebook si te uiti la review-uri.

Oricum cel mai bine e sa te duci la un antrenament de proba, primul antrenament e gratis in multe sali.