| SpikLo a întrebat:

Iau creatina de o saptamana si am inceput sa beau mai multa apa in jur de 3L de apa pe zi dar problema este ca merg la baie foarte des..este de la creatina? sau de la faptul ca beau multa apa?

7 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Creatina cauzeaza retentii de apa pe care le elimina ulterior.Este de la creatina si punct.

| GabrielGL a răspuns:

Da e dela creatina, stii efectele secundare ale creatinei... daca da nu mai continua a le lua poti si natural cu frecte si diferite seminte seci se gasesc in comert

Răspuns utilizator avertizat
| Gravity a răspuns:

Este de la apă, nu de la creatină. Intr-adevăr cand iei creatină iti vine să bei foarte multă apă. Dar problema ca mergi des la baie e dn cauza apei, nu a creatinei. Si eu când beam multă apă mergeam la baie mai des decât de obicei.

| SpikLo explică (pentru Gravity):

Sa continui cu creatina?

| Gravity a răspuns (pentru SpikLo):

Dacă stii că te ajută continuă, dar incearcă să o iei in cantitati mai mici.

| AdeAdelinaDenisa a răspuns:

De la multa apa.