| NoctisFive a întrebat:

Ieri iubita mea mi-a spus ca ar vrea sa se inscrie la sala in care ma antrenez si eu (de kickbox). Eu nu am fost de acord cu decizia ei de a se inscrie. I-am propus alte arte martiale mai putin violente, dar nu a vrut sa le incerce. Ea s-a suparat putin pe mine. Credeti ca o fata e in stare sa faca kickbox? E un sport destul de sangeros si in primele luni mi-a fost greu si mie, iar eu sunt destul de masiv si sunt obisnuit cu bataia. Mi-e frica sa nu pateasca ceva. Vreau sa faca ceea ce o face fericita, dar mi-e frica pentru siguranta ei. Va astept raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| Ursulet2019 a răspuns:

Buna, ea trebuie sa faca ceea ce si doreste, eu sunt fata si practic mai multe stiluri de arte martiale, si mie mi-a fost greu, dar mi-a placut si am invatat! Nu exista arte martiale in care sa nu fie vorba de violenta fizica! Iar daca ea vrea sa faca kickbox, sa faca kickbox!
P.S.:trebuie sa ti dai silinta sa nu cumva sa te depaseasca!laughing)))))
Sper ca te am ajutat!
Funda?happy

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Spune-i ca vrei sa o vezi frumoasa nu desfigurata. worried

| KillaNoFilla a răspuns:

Lasati femeile sa faca ce vor

Boom cu masina-n pom.