| Anonim2003000 a întrebat:

Ieri mi-am luat o bicicleta mtb cu 1. 000lei, noua.
Problema e că ieri m-am dat pe ia și a mers bine. Azi am incercat sa mai merg pe ia și ia sărit pedala! Nu doar chestia aia pe care pui piciorul ci tot brațul, că sa zic așa. Și pe lângă asta, rotile scârțăie și nu doar atâta și cava pea colo pe la lanț. Nu mă prea pricep la biciclete, îmi puteți da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Bicicletele vin la magazin impachetate bucati. Sunt montate in magazin de cele mai multe ori de niste pusti care nu se prea pricep si nici nu prea pierd multa vreme cu asta. Trebuie data la un meserias pentru verificat toate suruburile si reglata corespunzator.

| Anonim2003000 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Da chiar asta sa întâmplat, dar am rezolvat-olaughing

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VladutAnghel a răspuns:

Ai garantie, repara bicicleta ce sfaturi?