| Cristi6811 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce exercitii cate seturi si cate repetari sa fac pentru aceste programe:

Luni: Piept + triceps
Marti: Spate + biceps
Miercuri: Pauza
Joi: Umeri + trapez + Abdomen
Vineri: Picioare
Sambata: Pauza
Duminica: Pauza

SAU

Luni: Piept + biceps
Marti: Picioare
Miercuri: Pauza
Joi: Umeri + trapez + Abdomen
Vineri: Spate + Triceps
Sambata: Pauza
Duminica: Pauza

SAU

Luni: Umeri+Trapez+Triceps
Marti: Spate+Abdomen
Miercuri: Pauza
Joi: Piept+Biceps
Vineri: Picioare
Sambata: Pauza
Duminica: Pauza
Vreau cate ceva nou pentru fiecare program deoarece o sal schimb dupa vreo 5-6 saptamani.

Răspuns Câştigător
| SorinelF86 a răspuns:

Cauta pe net exercitiile si vezi ce poti face cu echipamentul care il ai, fa cate 4 serii 7-9 repetari pentru masa, 12 - 15 repetari pentru definire, 4 exercitii pe grupa de muschi, iar daca le faci acasa, fa o zi da una nu iti odihnesti mai bine muschii