| BestMitzi a întrebat:

Salut, imi puteti da un MTB bun sub 2, 000 de lei?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-ti pot da pentru ca nu am.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca vrei sa iti iei bicicleta noua, in niciun caz sa nu o cumperi din mall sau magazine care nu au treaba cu sportul asta.
Pentru bugetul tau, recomand cu incredere olx, am mai dat cateva raspunsuri despre biciclete de buget in care erau niste linkuri cu mtb-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-l pe piese, cauta un cadru bun

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
https://www.sportguru.ro/......t-770-2021
Pentru acel preț, e o bicicletă destul de bună. Da, știu, depășește puțin bugetul, dar am căutat și în alte părți - Decathlon - și nu am găsit ceva util.
În orice caz, dacă nu ești mulțumit, caută pe OLX. Găsești acolo câtă frunză și iarbă.

| Plușica123 a răspuns:

Cauta pe net.
Mai exact eu am gasit la Altex la preturi foarte bune.
Toate cele bune!