| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi puteti da un site de unde pot cumpara niste proteine cu care sa cresc foarte repede in masa musculara va rog.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Knu a răspuns:

Pentru o crestere cat de cat rapida in masa (atentie, masa insemnand atat masa musculara, cat si ceva tesut adipos) sunt asa numitele "gainere". Un gainer bun, folosit de multa lume este Gfx-8 de la Pronutrition. Ti-l recomand. Sper ca nu e necesar sa spun ca este nevoie de un antrenament si o alimentatie pe masura. Nu vei creste stand pe canapea la tv.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Carnea de pui, porc, vita, curcan, rata, oua - toate sunt proteina organica, foarte sanatoasa si gustoasa!

| Cosmin86 a răspuns:

Mananci macar 4 fripturi pe zi?

p.s.: "foarte repede" = 1 an jumate, cam asa.

| peperonies a răspuns:

Singurele lucruri cu care cresti repede in masa musculara sunt steroizi si sunt ilegali in Romania. proteine, biscuiti, gainere, praf de copt doar te mint.