| Liviu321 a întrebat:

Salut! Îmi puteți recomanda o centura buna pentru spate, eventual ceva ce ați folosit și ați fost mulțumiți? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Centurile pot avea multe scopuri: pentru a sustine pantalonii, pentru indreptarea spatelui, pentru asigurarea spatelui, etc.
Tu din care ai nevoie?

| Violleta2022 a răspuns:

SPAM de la Cehi!

Nu-i o companie romaneasca si dupa ce trage teapa nu-i poti actiona in judecata.

https://www.tipli.ro/conditii

| DonSalieri a răspuns:

Https://gymbeam.ro/centura-fitness-full-leather-chocolate-brown-madmax.html

cea mai buna daca lucrezi cu greutati, daca la asta te-ai referit.
daca te intereseaza un corset, mare pacaleala, dai banii degeaba ca spatele sta cocosat in momentul in care apar dezechilibre musculare, mai pe scurt ai o musculatura slabita.