| Khero a întrebat:

Imi puteti recomanda un regim alimentar pentru un ectomorf, in scopul cresterii masei musculare? 17 ani, 65 kg, 1.80

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Mănâncă multi carbo (complecși), grasimi sănătoase (macar 60g) si proteinele tine-le la un 1, 5g/kg. Iar prin mult carbo pentru tine ar trebui să însemne de la 250g-300 + +.

Răspuns utilizator avertizat
| AllexxGrigoras a răspuns:

Mananca oua fierte, carne: vita, pui iepure, multe lactate dar daca mananci multe dianstea trebuie neparat sa faci si sala daca nu te ingrasi foarte repede.Si un sfat prietenesc incearca sa nu iei suplimente sau alte prostii de felul ista. Sper ca te- am ajutat