| UtilizatorulCelFrumos a întrebat:

Salut, îmi puteți spune niște ex pentru forta si viteza la box?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Te duci la club de box si lucrezi acolo cu antrenorul.

Ce faci tu acasa e apa de ploaie in general.

2 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

In caz ca nu stiai, forta pumnului este direct influentata de viteza, pur si simplu fizica. Cu cat esti mai rapid cu atat mai mare va fi si puterea loviturii. Exista sute de exercitii pentru viteza pe care le poti cauta pe YouTube sau Google. Degeaba iti recomand niste exercitii daca tie nu iti plac sau nu functioneaza, fiecare om e diferit. Axeaza te pe ce exercitii iti plac tie, nu ce zice x si y.

| stefiiii3 a răspuns:

Iti recomand sa incepi cu mobilitatea.
Exercitii gasesti pe internet.