| Adrian051998 a întrebat:

In timp ce faci cardio este bine sa bei apa?

7 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Da. De ce nu?

| SiLaS a răspuns:

Este indicat sa te hidratezi tot timpul nu numai cand faci sport.

| Syndre a răspuns:

Sigur, e chiar indicat! Ține o sticlă de apă lângă tine și mai ia câte o gură.
La cardio transpiri și elimini lichide așa că e bine să le înlocuiești.

| AdyColt a răspuns:

Da. Normal.

| Stroescu_Daniel_2000 a răspuns:

Eu cred ca nuwinking

| SiLaS a răspuns (pentru Stroescu_Daniel_2000):

Tu comentezi aiurea la toate intrebarile? De ce crezi tu ca nu e bine sa bei apa, ia sa imi spui si mie.

| Reyzerd a răspuns:

Da,este chiar indicat in timp ce faci cardio te poti deshidrata.Este bine sa ai la indemana o sticla de apa.