| anonim_4396 a întrebat:

Inafara de dolce sport cine mai transmite meciul astra steaua de astazi? Antena 1 il transmite? Sau este pe digi? Funda si vot raspunsului corect!

5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Eu am program TV si sunt sigur ca antena 1 nu il transmite, dar in schimb il transmite Sport.Ro. Funda te rog! Am dat eu primul raspunsul!

| BLeur a răspuns:

Pe Antena 1 sau DigiSport nu.
Dolce Sport cred că este singura televiziunea pe care se transmite, deşi cred că ar trebui să fie de Digi Sport 1.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

100% de la 18/30 DOLCE SPORT 1

| alexs99 a răspuns:

Meciul dintre Astra si Steaua este transmis doar de Dolce Sport de la ora 18:30.

| danni3l a răspuns:

Pe dolce sport 1 se va transmite la ora 18:30!