| Mihai8399 a întrebat:

Salut, intrebarea mea este:Am pus si eu un bilet la pariuri sportive si nu ma prea pricep, meciurile pe care am pariat au iesit toate mai e doar unul, acela e CFR Cluj contra Astra Giurgiu.Eu am pus pe CFR Cluj x2 scorul din tur este 3-1 cum pot castiga acest meci daca o sa fie 3-3 sau scorul va fi de la 0-0 nu de la 3-1 cum a fost in tur?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Castigi daca se termina egal sau castiga CFR. Nu are legatura cu scorul din tur.