| Sandylo a întrebat:

La 18 ani este tarziu sa faci performanta in mma? Mentionez ca am practicat box timp de 1 an

Răspuns Câştigător
| Doryan33Antonyo22 a răspuns:

MMA este un sport in care uni au facut performante si s-au apucat de el pe la 23, 24, 25, de ani etc este un sport in care tu poti face performate mari mai ales ca ai 18 ani si ai facut si box dar ca sa poti sa te obisnuiesti repede cu stilul de lupta de acolo ar trebuie sa faci cateva luni si jiu jitsu brazilian pentru ca toti campioni in mma au diplome in jiu jitsu.