| ionut5684 a întrebat:

La ce ora se transmite Wrestling - Raw in direct? As dori si ora Americi si ora Romaniei daca s-ar putea. Multumesc anticipat dau funda!

1 răspuns:
| SilvesterS a răspuns:

Sall, imi pare rau dar ultima data cand in Romania s-a transmis ceva in direct din wwe a fost wrestlemania 27, ba mai bine descarcati-le de pe net ca e mult mai bine, eu asa fac sau daca nu, te poti uita pe sport.ro, pe vremea cand ma uitam eu il dadea vinerea-raw, ora 23:00, acum nu stiu daca e la fel