| anonim_4396 a întrebat:

La ce sport as putea ajunge undeva departe avand in vedere ca as incepe de la 0 si ca am aproape 18 ani, si avand in vedere ca voi munci extrem de mult. Multumesc anticipat! Funda si vot!

6 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Departe e relativ.
Co o bicicleta intr-o singura zi ajungi la 200 de km de casa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La niciunul, esti prea mare. Totusi, la Rugby ai avea o sansa.

| Mihaelablabla a răspuns:

Orice sport îți place și te atrage. crede-mă!

| thegodfather12 a răspuns:

Cred ca la oricare, in functie de ambitie si aptitudini

| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a răspuns:

Un sport extrem si superb ar fi Downhill-ul. Dar iti trebuie bicicleta foarte rezistenta care tear cam costa destul de mult

| Aledar a răspuns:

Ai încercat Handballul?