| anonim_4396 a întrebat:

La sala am trei antrenamente pe saptamana. daca mi iau proteine ( 900 g ) cam cat timp m ar tine? o luna? doua?
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Sta ndard-908g/
multumesc.

10 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca iei o data pe zi, ai cam 30 de zile.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Pai in primul rand depinde cat iei pe zi happy si nici gand nu te tine o luna laughing) mai ales 2 laughing nu stii ce vb happy pe mine galeata de 5kg m-a tinut 26 de zile si pe tine de nici 1kg vrei 1 luna 2 laughing, nu cred ca te tine mai mult de 15 zile, pentru ca nu iei 1 data pe zi, de 2-3 ori pe zi se ia proteina happy si cel mai preferabil este 1 dupa antrenamentwinking bafta, sper ca ti-am fost de folos, funda?

| FitMonkey a răspuns (pentru DaNyHoOp3r2013):

U ai luat un supliment cu peste 70% carbo. cu 3 serviri/zi e cu totul altceva

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru FitMonkey):

Nu pretenas... uite mai exact :) http://www.redis.ro/ro/masa-musculara/95-mass-forte-creatin-r.html proteine 22, 50% si carbo 62, 00% :)

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru DaNyHoOp3r2013):

Foarte slab suplimentul asta, iti dai seama si dupa pret/cantitate. Acesta este un gainer daca nu ma insel.

| FitMonkey a răspuns (pentru DaNyHoOp3r2013):

In fine, tot pe acolo e
oricum, sunt 2 suplimente cu continut si calitate total diferit

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

rolling on the floor da ma sunt multe ieftinelaughing asta inseamna ca nu sunt bune, stai calm, pe mine chiar m-a ajutat produsu asta happy 7 kg in 26 de zile e cv. da in fine fiecare cu parerea lui

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru FitMonkey):

Eh,fiecare foloseste ce vrea, dar nu ii merge oricui orice produs happy daca intelegi

| FitMonkey a răspuns:

Cu o servire/zi te tine o luna.
o cupa in 250ml apa dupa antrenament

| bObby123 a răspuns:

10 zile de antrenament te tine... 30 de zile normale