| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
La sala exercitiul " impins cu gantera de la piept de pe banca orizontala " cat la suta antreneaza si bicepsul?
Daca luni fac biceps si l pompez foarte tare, marti mai pot face acest exercitiu? sau e prea supra antrenament la biceps?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| WarriorInReserve a răspuns:

Poţi să antrenezi pieptul cu bicepsul în aceeaşi zi.
Ce program ai?

| SerbanSnake a răspuns:

Poti face linistit nu este nici un fel de supraanternament.La orice impins la piept cu bara sau gantera presiunea este pe triceps nicidecum pe biceps.Bafta!

| M1Man a răspuns:

Nu iti face griji pentru ca vei putea.Eu fac marti biceps triceps si miercuri piept si pot fara nici o problema.