| imario567 a întrebat:

Salut! La traseul pentru incriere la liceu militar la tractiuni din cate am înțeles trebuie sa fac o tractiune din 4 corect as putea sa fac doar pe prima corect si sa plec chiar daca as primi penalizări fiindcă eu cred ca este mult mai bine așa.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si daca tot te penalizeaza de ce n-ai incerca sa le faci pe toate? Daca poti sa faci 5, ca 5 sunt nu patru? Parerea mea de fost militar: daca nu poti face 5 tractiuni inseamna ca nu merita sa mergi la colegiul militar! 5 tractiuni le faceam prin clasa a 5-a.

| sierra1 a răspuns:

" la liceu militar la tractiuni...as putea sa fac doar pe prima corect"

asta e condiția ta fizică? Mai bine o lași baltă sau mergi la profilul balet