| R3llu a întrebat:

Salut Lucrez in constructii demolari depun destul de mult efort fizic n-am timp sa merg la sala si m-am gandit sa-mi fac un regim alimentar si sa consum proteine. Ce imi propuneti?

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Pentru ca tu faci efort indelungat si sustinut iti recomand creatina monohidrata. Ca si proteina iti recomand de la MyProteyn un supliment whey. si sa mananci regulat!
Daca respecti asta vei avea rezultate si fara sala mai ales ca depui foarte mult efort fizic.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Carne cu orez/cartofi la greu, asa ai si proteine si carbohidrati.