| andreipetresu a întrebat:

Salut lume!
As dori sa aflu cam cat ar costa 1 bilet la meciul Stelei cu Chelsea in Europa League pe NAtional Arena. (asta daca treve de Ajax). As cumpara mai multe bilete cu vedere buna ( poate zona in care se pot prinde mingi ) pentru jocul din Romania. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Dots a răspuns:

Incearca sa cauti online vazarile acestor bilete si te pori orienta de acolo!
xoxo

| SSHGHFHF a răspuns:

Da de ce esti asa de sigur ca o sa treaca Chelsea de Sparta? O spui de parca Chelsea gata calificata.Nu poti sa stii niciodata.