| Ro731 a întrebat:

Salut lume! Tocmai ce m-am reapucat de sala, am 18 ani, 1, 83 m si 65 de kg. Problema este ca de cateva zile incoace dupa exercitarea catorva aparate, incet incet, ajung sa nu-mi mai simt bratele. Si nu-mi dau seama daca este de bine sau de rau. Oare le fortez prea mult? As vrea si eu cateva sfaturi daca se poate. Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Exact cum ai spus, te-ai reapucat de sala. Deci soliciti niste muschi mai intens decat pana acum. Primele zile ia-o mai usurel. Nu te forta, că ai sa ajungi sa nu mai poti duce lingura la gură. Fara gluma. Dupa un timp de efort la sala nu vei mai avea aceasta senzatie.