| Bubiano a întrebat:

M-am apucat de parkour acum 3 ani, dar nu de mult am realizat ca se practica si in Romania Fitball, vreau si eu sa fac flipuri pe minge de fitness bagata in nisip, intrebarea este : Cum kk fac ca mingea sa nu mai iasa din pamant!? i mean sa stea intepenita, sa nu se tot miste!

Răspuns Câştigător
| bogdan1236 a răspuns:

In caz de nu stii ingroapa mingea in nisip incat sa mai ramana la suprafata un sfert din minge, dupa aceea te duci la vreo 10 metri si incepi sa fugi inspre minge sari in sus tare cat poti de tare si cand vei ateriza pe minge ea te va propulsa in sus si tu te vei da peste cap in fata