| piticu44 a întrebat:

m-am apucat de sală am o lună. când mă duc la sală nu fumez și nici când ies dar mai trag o tigara două searaa are vreo problemăă? Nu se mai dezvoltă masa muscularăă? Și iau niște proteinee Pentru dezvoltarea mase-i muscularee big grin adică iau acolo după ce trag...și iau de 2 ori pe săptămânăă

Ps- Dau fundă

Răspuns Câştigător
| johnny01 a răspuns:

Intrebare: daca nu esti fumator activ- un pachet de tigari pe zi-, de ce fumezi? Va trebui sa iei o decizie. Distractie cu tigari; alcool sau cu sport, asta daca vrei performante si rezultate reale. Este viata ta si esti dator sa iti cunosti corpul. Mult succes.

| piticu44 explică (pentru johnny01):

Trag de plictisealăă laughing de astaaa! oricum am să le las nu am să mai fumez./..mersi!

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu inveti sa scrii intai?

"mase-i"? esti ANALFABET?

| piticu44 explică (pentru Cosmin86):

Asta nu-i treabaaa taaa okee? că sunt eu analfabet ..nu vă mai dați superiori fratee. am greșit eram obosit..toată lumea greșeștee.

| piticu44 explică (pentru Cosmin86):

Cosmin86 lasă-mi și mie id tău de mess să vorbim pe mess

| SiLaS a răspuns:

Proteine iei zilnic din alimentatie(carne, branza, oua etc.)dar analfabetii apar zilnic pe internet, ceea ce vrei tu se numesc suplimente.Si de ce sa iei de 2 ori pe saptamana?

| piticu44 explică (pentru SiLaS):

Vai ce să povestim

| SiLaS a răspuns (pentru piticu44):

Pai daca esti prost avem ce sa povestim, ca imi permit sa rad de altii cand am ajuns la un nivel mai ridicat. Vrei sa zici ca "mase-i" este o greaseala gramaticala "proteinee, muscularee", astea nu mai sunt greseli prietene aici deja esti analfabet.

| xMysu15 a răspuns:

Hei! Si eu fac sala de un an, nu fumez, dar antrenorul meu fumeaza(chiar si in timpul antrenamentului).El face sala cu noi...Mai lucreaza si el si cand am venit prima data el nu era sa zic "mare", dar acum este si totusi fumeaza.
Concluzia mea este ca indiferent ca fumezi sau nu nu te afecteaza in legatura cu muschii.