| DoarSile a întrebat:

Salut m-am apucat si eu de pariuri sportive si nu prea imi ies biletele asa cum vreau eu... happy aveto voi o metoda buna a voastra? spuneti-mi si mie. VOT + FUNDA

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu personal joc, in functie de oferta, un bilet sigur, cu mai putine meciuri si o miza mai maricica si inca cateva cu miza minima si evenimente multe. Acum daca tu te-ai apucat de pariuri, sa nu te astepti sa castigi nu stiu cate bilete pe luna cu 2 lei. Miza mai mare si meciuri putine, asta iti recomand. Eu cu metoda pe care ti-am spus-o mai sus scot cam 100-110 bilete pe an. Imi tin evidenta. De asemenea, ar fi o idee buna sa nu pui doar la fotbal, ci sa pariezi si tenis, baschet, handbal, snooker, darts. Daca nu esti priceput, inspira-te de la cei mai experimentati de pe facebook.

| TheHunter38 a răspuns:

Daca am avea, atunci am fi milionarilaughing
Incearca sa joci pe sistem adica sa prinzi 10 meciuri din 13 de exemplu.
Joaca pe goluri, de exemplu in Romania se dau putine goluri de multe ori sub 1.5, pe cand in ollanda Italia se marceaza mai multe peste 2.5 goluri /meci.
Dar asteapta pana la toamna, ca acuma nu prea mai sunt meciuri bune happy

| untu a răspuns:

In locul tau nu as paria pe nimic, pentru ca meciurile pot fi aranjate sau masluite ca sa piarda banii jucatorilor, castigurile se da foarte rar! Ai face bine sa-ti cauti de lucru si sa muncesti ca sa castigi cinstit banii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există o formulă câștigătore. Uită-te mai mult la fotbal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar daca ai paria banii tai. Pariezi banii lui maica-ta sau taica-tu, dar ii mai si pierzi nu inmultesti. Eu faceam altceva cu banii.

| BogdanDediu a răspuns:

1.Inscrie-te aici:https://www.facebook.com/groups/comunitateapariorilor/?fref=ts
Aici o sa primesti ponturi gratis
2.Ai putea sa pui niste meciuri sigure pe o suma mai mare

| Vocala a răspuns:

Ai putea sa iti pui ziua ta de nastere sau ale familiei funda.