| fier a întrebat:

Salut,m-am gandit sa fac in fiecare zi la sala toate grupele de muschi, cu 1 zi sau 2 pauza + cardio.Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Nu este bine deoarece muschii cresc in zilele de pauza si nu in zilele cand faci antrenament! trebuie minim 3 zile de pauza cand faci sala!

| FitnessTrainer a răspuns:

Nu e ok. Nu-l asculta pe Robert, are maxim 14 anilaughing Muschii cresc atunci cand sunt in repaus. Antreneaza fiecare grupa de muschi o data pe saptamana. Legat de cardio... stii vorba aia "Cardio kills gains" laughing. Poti sa faci o data pe saptamana si cardio, dar sa fie de tip HIIT. Antreneaza-te doar de 4 ori pe saptamana si ai grija ca antrenamentul sa fie intens. Bafta!

| express11 a răspuns (pentru FitnessTrainer):

Si baga steroizi!

| FitnessTrainer a răspuns (pentru express11):

De ce sa bage steroizi? Iti asumi raspunderea pentru efectele negative care pot aparea?

| express11 a răspuns (pentru FitnessTrainer):

fier intreaba:
Salut am inceput un ciclu cu danabol, si liv52 pentru ficat.iau cate 1 pe zi inainte de antrenament timp de 1 saptamana, iar dupa o sa maresc si o sa iau 2 pe zi.Este ok pentru inceput? nu am mai luat pana acum steroizi, nu il combin cu nimic...Asa a zis sa iau un pr care si el foloseste de 2 ani. intrebarea lui de ieri.

| RobertSteaua02 a răspuns:

Da,e foarte bine! Asa o sa ai muschi! Asa sa faci!

| Cosmin86 a răspuns (pentru RobertSteaua02):

Serios? Asa se fac muschii?

Daca nu stii NIMIC despre sportul asta, de ce comentezi?

Muschii cresc in zilele de pauza, COPIL FIRAV ce esti!