| Ionut0196 a întrebat:

M-am îngrășat puțin, știe cineva cum pot da câteva kg jos, mă gândeam să stau cu stomacul gol și să nu mănânc nimic este ok?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Normal. Atunci cand iti este foame si ai stomacul gol, corpul incepe sa isi ia din grasimea din corp. Daca vrei sa slabesti corect, incearca sa mananci normal, adica 3 mese pe zi, fara nici-o gustare intre mese, in acest fel in intervalul dintre mese o sa ti se faca foame si procesul de ardere de grasimi se va produce. Si daca poti, incearca sa mananci alimente bogate in proteine, fara grasimi si zahar. Iaurt/smantana fara grasime, peste, carne de pui, dar asta nu neaparat pentru ca diferenta nu este foarte mare. Important este sa nu mananci dulce, si daca nu te poti abtine, atunci merge un mar sau o portocala.

| Ionut0196 explică (pentru Frank51):

Iti multumesc enorm pentru ca ai avut timp sa imi raspunzi, apreciez, asta o sa fac

1 răspuns: